بیبی کینگ

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

پوشک بیبی کینگ

مهم‌ترین ویژگی پوشک بچه قدرت جذب رطوبت است. قدرت جذب عبارت است از، میزان رطوبتی که هر پوشک می‌تواند در خود نگه دارد، توانایی پوشک در خشک‌ نگه‌ داشتن پوست کودک و توزیع متناسب رطوبت درون لایه جاذب. اگر قدرت جذب پوشک ضعیف باشد، پوست کودک در تماس دائمی با رطوبت قرار می‌ گیرد و دچار حساسیت پوستی و سوختگی می‌ شود. قدرت جذب پوشک‌ های مختلف از جمله بیبی کینگ را می‌توان با آزمایش‌ های ساده مقایسه کرد. پوشکی که بیشترین قدرت جذب را دارد، معمولا در ویژگی‌ های دیگر از همه بهتر است.

مشخصات پوشک بیبی کینگ

مهم ترین ویژگی این پوشک کودک قدرت جذب بالا در عین طراحی زیبا و جذابی که دارد است. چسب مکانیکال جهت باز و بسته شدن راحت و بدون هیچگونه عوارض پوستی یک مزیت بسیار مهم است. استفاده از لایه فوق جاذب جهت جذب سریع و جلوگیری از بازگشت مایع به سطح پوستی که در این پوشک تعبیه شده نرم و سازگاربا پوست نیز هست.

لایه داخلی پوشک نرم و لطیف، لایه بیرونی پارچه ای نـرم و لطیـف ساخته شده است. استفاده از بهترین نوع ترکیب مواد و پودر جاذب جهت سبک تر شدن و حداکثر جذب ممکن است. دارای لایه عمودی محافظ جهت جلوگیری از نشتی می باشد.

دارای کش کمر جهت راحتی بستن پوشک؛ حرکت راحت کودک و جلوگیری از نشتی از بالای پوشک طراحی شده و خاصیت کشسانی هنگام بستن پوشک جهت راحتی، ایجاد فرم آناتومیک و ممانعت از نشتی می باشد. و در کل این پوشک طوری طراحی شده است که مانع از ایجاد حساسیت و فاقد لاتکس، پاربن و BPA باشد.

پوشک بیبی کینگ ساخت کجاست؟

شرکت صنایع آرمان سلولز یزد با داشتن تجربه­ ارزشمند و دانش فنی قوی، قدم در راه تولید مصنوعات سلولزی و بهداشتی گذاشته است. این شرکت پس از بررسی و تحقیقات لازم در راستای پیاده‌ سازی طرح توسعه تولید محصولات سلولزی و با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و پیشرفته‌ترین تجهیزات، اقدام به تولید پوشک کودک با نام بیبی‌ کینگ کرده است. شرکت آرمان سلولز یزد به کمک گروهی از متخصصین حرفه‌ای از سراسر دنیا به عنوان یکی از پیشتازان صنعت تولید پوشک شناخته می‌شود.

بخش تولید پوشک بیبی‌کینگ شرکت آرمان سلولز یزد با تکمیل تاسیسات و خرید ماشین‌آلات فوق پیشرفته در اسفند ۱۳۹۵ موفق به اخذ پروانه بهره‌ برداری پوشک بچه با ظرفیت ۵۶۰۰ تن در سال شده است.

گفتنی است که محصولات بیبی‌ کینگ در بسته‌بندی‌ های ساده و دو قلو عرضه می‌ شود. همچنین، این محصولات در ۵ سایز مختلف مناسب نوزادان تازه متولد تا ۲۳ کیلوگرم است.

قیمت پوشک بیبی کینگ سایز 1 تا 5

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه، قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت، مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود. شما می توانید قیمت پوشک Baby King در سایز های مختلف را در این بخش ببینید.

اطلاعات بیشتر ...