بارلی

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

پوشک بارلی

انتخاب پوشک برای نوزاد کار آسانی نیست. تنوع پوشک‌ بچه در بازار بسیار بالاست و نمی‌ توان تمامی برند ها را امتحان کرد؛ به همین دلیل،‌ بدون اطلاعات کافی نمی‌ توان سالم‌ ترین، راحت‌ ترین و باصرفه‌ ترین پوشک کودک را انتخاب کرد. به شما توصیه می‌ شود قدرت جذب پوشک را در اولویت خود قرار دهید و سپس ویژگی‌ های دیگر را بررسی کنید. تحقیقات نشان می‌ دهند پوشک‌ هایی با بیشترین قدرت جذب معمولا در تمامی جنبه‌ ها دارای بالا‌ترین کیفیت هستند.

ویژگی های پوشک بچه بارلی

پوشک بارلی از سایز 1 تا 5 در هایپر مارکت آنلاین مشهد موجود می باشد. این پوشک مورد تایید انستیتوی تحقیقات پوست درماتست آلمان است. بدون ایجاد حساسیت و سازگار با پوست، راحتی و آرامش کودک را تامین می کند. قدرت جذب بالا و فرم آناتومیک پوشک بارلی باعث احساس راحتی می شود.

دارای لایه داخلی نرم و لطیف، با رایحه بابونه، مانع از ایجاد حساسیت می شود. در تولید این محصول از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده شده که آن را مناسب برای دختر و پسر می کند.

جنس این پوشک برای پوست نوزادان مناسب است.

قیمت پوشک بارلی

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه (سایت رسمی)، قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت، مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود. شما می توانید قیمت پوشک بارلی با حراج واقعی و ارزان در سایز های مختلف را در این بخش ببینید.

اطلاعات بیشتر ...