کوکومی

فیلـتر

مشاهده همه 2 نتیجه

پوشک کوکومی

پوشک بچه با خیال راحت هر روز توسط والدین در سراسر جهان استفاده می شود. پوشک های امروزی سبک، جمع و جور، بسیار جاذب، مانع نشتی و استفاده آسان است. برای نوزادان و کودکان نوپا این بدان معناست که آنها: به دلیل نرمی، سبکی و قابلیت تنفس مواد مورد استفاده، پوشیدن راحت هستند.

ویژگی پوشک کوکومی

پوشک کامل بچه کوکومی را می توان از سایز 1 تا 5 از هایپر مارکت آنلاین مشهد تهیه کنید. لایه رویی به نرمی کتان و تنفسی است. پوشک اقتصادی می باشد تا برای کسانی که بدنبال پوشک با هزینه کمتر هستند مناسب باشد.

سایز بندی کوکومی مناسب بر اساس آناتومی کودک می باشد. نوار های کناری کشسان برای راحتی در حین حرکت کودک تعبیه شده و دارای لایه محافظ در برابر نشتی است. همچنین در این پوشک از چسب های محکم و مطمئن استفاده شده است. ویژگی دیگر پوشک بچه کوکومی لایه فوق جاذب سبز رنگ آن و لایه بیرونی با طراحی جذاب است. و عوارض پوشک کوکومی دیده نشده است.

پوشک کوکومی ساخت کجاست؟

در حقیقت برند کوکومی توسط شرکت زرین سلولز تولید شده و دومین نام تجاری به کار رفته توسط این شرکت بعد از مای بیبی می باشد که توانسته جایگاه مناسبی را نزد مصرف کننده به دست آورد. شرکت مذکور در سال 1368 با هدف فعالیت در حوزه تولید ظروف پلاستیکی تغذیه کودکان تاسیس گردید اما بعد از چند سال به منظور تامین نیاز مشتریان شروع به تولید محصولات سلولزی نمود و انواع پوشک بچه و همچنین پد های بهداشتی بانوان را با برند مای لیدی روانه بازار کرد.

قیمت پوشک کوکومی سایز 1 تا 5

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه کوکومی، قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت، مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود. شما می توانید قیمت پوشک Cocomi در سایز های مختلف را در این بخش ببینید.

اطلاعات بیشتر ...