کانفی

فیلـتر

مشاهده همه 4 نتیجه

پوشک کانفی

اگر یک چیز بیش از حد نیاز هر والدینی وجود داشته باشد، آن پوشک است. به هر حال، آنها تنها چیزی هستند که بین کودک شما و یک آشفتگی بزرگ قرار دارند.

قبل از آموزش استفاد از توالت فرنگی کودک، از پوشک برای جذب مایعات و گرفتن مواد جامد استفاده می شود. همچنین رطوبت را از پوست کودک شما دور نگه می دارد تا از مشکلات پوستی جلوگیری کند و لباس ها را از نشت و لکه محافظت کند. از آنجایی که اکثر خانواده ها تا زمانی که نوزادشان به سنین نوپا نرسند به پوشک تکیه می کنند، پیدا کردن برندی که بتوانید به آن اعتماد کنید بسیار مهم است.

مشخصات پوشک کانفی

پوشک بچه کانفی از سایز 1 که مناسب نوزادان 2 تا 5 کیلوگرم است تا سایز 6 که مناسب کودکان با وزن بیشتر از 16 کیلوگرم است سایز بندی دارد.

پوشک کانفی لبه‌ های جانبی ضد آب، لایه فوق جاذب، سطح فوقانی فوق‌العاده نرم و لوسین از جمله ویژگی‌های این محصول هستند.

وجود لبه‌ های جانبی ضد آب در این پوشک، از عبور رطوبت به بیرون پوشک جلوگیری می‌ کند. همچنین لایه فوق جاذب به کار رفته در ساختار پوشک، میزان جذب رطوبت را به حداکثر می‌رساند. این پوشک که به خوبی جریان هوا را عبور می‌ دهد، باعث تنفس راحت پوست نوزاد می‌شود.

لوسین به کار رفته در تولید این پوشک نیز، پوست نوزاد را همواره نرم و لطیف نگه داشته و از بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند. پوشک برند کانفی با دارا بودن نوار چسب‌ هایی در قسمت کناری و جلوی پوشک به دفعات مورد نیاز، به صورت چسبی بسته می‌ شود. پوشک کودک کانفی با پوست لطیف نوزاد سازگار بوده و حساسیتی ایجاد نمی‌ کند.

پوشک کانفی ساخت کجاست؟

کانفی یکی از مطرح ترین برند های موجود در بازار جهانی پوشک است. این پوشک ساخت کشور ترکیه است که در اکثر کشورها نمایندگی فعال دارد و محصولات خود را به سراسر جهان صادر می کند.

پوشک کانفی خوبه؟

پوشک نوزاد حداقل تا 2 سال اول تولد، مهم‌ترین لباس او محسوب می‌ شود و در تمام طول شبانه‌ روز پای نوزاد شما را در برمی‌گیرد. تا زمانی‌ که کودک برای رفتن به دستشویی اراده پیدا کند، این پوشک است که از پوست او محافظت می‌ کند.

قیمت پوشک بچه کانفی سایز 1 تا 5

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه، قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت، مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود. شما می توانید قیمت پوشک Confy در سایز های مختلف را در این بخش ببینید.

اطلاعات بیشتر ...