فولیکا

فیلـتر

مشاهده همه 6 نتیجه

فولیکا

فولیکا، برندی تخصصی و منحصربه‌فرد در زمینه مو و پوست است‌که با‌ بهره‌گیری از فرمولاسیون پیشرفته و غنی‌ از عصاره‌ های گیاهی، ویتامین‌ ها و موارد مؤثر مغذی با نوآوری و تحقیق و توسعه مستمر تحت‌ پوشش کارخانجات پارس‌ حیان محصولات تخصصی خود‌ را در بازار عرضه‌ کرده است.

فولیکا با‌ استفاده‌ از محصولات تخصصی و درمانی، مشکلات مربوط به سلامت، مراقبت و زیبایی مو و پوست‌ را از‌ بین می‌برد. شامپو های تولیدی این‌ شرکت فاقد مواد شیمیایی مضر و سرطان‌ زا است‌ که با تکیه‌ بر دانش دانشمندان و محققان ایرانی از سال 1386 به‌ بازار عرضه می‌شود.

محصولات فولیکا با رعایت کامل استاندارد کیفیت همواره ممتاز بوده‌ است. این‌ نام تجاری با‌ استفاده‌ از عصاره گیاهان دارویی و مفید نقش شایانی در‌حفظ و مراقبت‌ از مو و پوست شما دارد. محصولات فولیکا با دریافت استاندارد های بین‌ المللی نظیر ISO9001، OHSAS1800  توانسته اعتماد مصرف‌کنندگان را به‌ خود جلب کند.

محصولات فولیکا

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از محصولات فولیکا مثل شامپو بدون سولفات ضد شوره و ریزش و تقویت کننده، سرم مو، ژل مو، ماسک مو، پن لایه بردار و اسکراب، بالم نرم کننده مو، شامپو بدن، نرم کننده مو و … از کارخانه قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود.

اطلاعات بیشتر ...