گلستان

فیلـتر

مشاهده همه 14 نتیجه

گلستان

شرکت گلستان با تمرکز بر تولید، واردات، بسته‌بندی و توزیع چای در سال‌های ابتدایی دهه 1330 شمسی بنیان گذاری شد. در آذرماه 1340 این مجموعه به صورت سهامی خاص ثبت شد و با گذر زمان سبد محصولات خود را به بیش از 20 گروه اصلی غذایی توسعه داد. تلاش مجموعه گلستان همچنان ادامه دارد و با بهره‌گیری از دوهزار نیروی انسانی کارآمد و بیش از 300 محصول سعی دارد محصولات درخور سبک زندگی جامعه به مصرف کنندگان ارائه دهد.

چای گلستان

مجموعه گلستان در اوایل دهه 30 شمسی شروع به فعالیت کرد. این شرکت یکی از بزرگترین شرکت‌ های تولید و بسته‌بندی چای در کشور به‌شمار می‌رود. در سال 1349 گلستان اولین دستگاه بسته‌بندی اتوماتیک چای پاکتی را در ایران راه اندازی کرد و در سال 1360 خط تولید و بسته‌ بندی مکانیزه چای کیسه‌ای راه افتاد.

از قدم‌ هایی که گلستان برداشته بسته‌بندی چای قدیمی و انگلیسی تویینینگز است. تنوع چای‌ های گلستان بسیار زیاد است. چای ارل گری، انواع تی بگ‌ها ساده یا میوه‌ای، چای سبز و دمنوش‌ها توسط گلستان تولید شده و این چای‌ها انواع سلیقه‌ ها و ذائقه‌ ها را پوشش می‌دهند.

لیست محصولات گلستان

لیست قیمت و خرید اینترنتی محصولات گلستان شامل چای، ادویه و چاشنی، دمنوش، حبوبات و سویا، تخمه و مغز طعم دار، خشکبار و آجیل مثل پسته شور، برنج، زعفران و زرشک، غلات مثل سویا، عدس، لپه لوبیا، قند و نبات و … می باشد که شما می توانید آن ها را با بهترین قیمت بازار از هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا مشهد تهیه کنید.

اطلاعات بیشتر ...