هوم پلاس

فیلـتر

نمایش یک نتیجه

هوم پلاس

هوم پلاس (Home Plus) برندی قدرتمند و متخصص در امور بهداشت خانه، سطوح، البسه و ظروف می باشد. هوم پلاس شروع داستان پاکیزگی خانه های شما است. که تمامی هدف آن محافظت از خانه و خانواده با تولید محصولات با کیفیت در سطح جهانی است.

قیمت محصولات هوم پلاس

قرص ماشین ظرف‌شویی هوم پلاس، یک قرص با قدرت است که محبوبیت زیادی دارد. وقتی صحبت از استفاده از قرص ماشین ظرفشویی می‌شود، راحتی چشم‌گیر استفاده در مقایسه با پودرها و ژل‌ها نخستین چیزی است که به چشم می‌آید. قرص ظرفشویی مقدار دقیقی از شوینده را در اختیار شما قرار می‌دهد و احتمال ریخته‌شدن آن در همه‌جا کمتر از فرم‌های دیگر شوینده است.

لیست محصولات هوم پلاس شامل انواع مایع ظرفشویی، شیشه پاک کن، شوینده سطوح مثل مایع جلا دهنده، نمک ظرفشویی، پودر ماشین لباسشویی و … می باشد.

قرص ماشین ظرفشویی هوم پلاس

قرص ماشین ظرف‌شویی هوم پلاس قدرت تمیزکنندگی، براق‌کنندگی، جلوگیری از رسوبات آهکی در ماشین ظرف‌شویی بالایی دارد. هر قرص مقدار شوینده مناسبی برای یک حجم کامل از ظروف را دارد. هر قرص به‌تنهایی این پوشش را دارد تا در برابر رطوبت و گرمای محیط محافظت شود. قرص ماشین ظرف‌شویی از آنزیم‌های مختلفی برخوردار بوده که می‌تواند ظروف را تمیز و شفاف کند و این نوع شوینده‌ها در رایحه‌های متنوعی نیز تولید می‌شوند که علاوه بر براقی و جلا دادن به ظروفتان آن‌ها را خوشبو نیز می‌کنند.

هوم پلاس ساخت کجاست

برند هوم پلاس یکی از برندهای گروه صنعتی پاکشو می باشد که در سال 97 با تولید پودرلباسشویی ماشینی و دستی وارد بازار گردید. هوم پلاس برندی قدرتمند و متخصص در امور بهداشت خانه، سطوح، البسه و ظروف می باشد.

 

اطلاعات بیشتر ...