مولفیکس

فیلـتر

مشاهده همه 8 نتیجه

مولفیکس

برند مولفیکس (molfix) با تولید محصولات پوشک بچه در کارخانه‌ ای با بهره‌ مندی از جدید ترین و مدرن‌ ترین تکنولوژی روز دنیا تحت مدیریت کارشناسانی از کشور ترکیه و همچنین با استفاده از ماشین‌ آلاتی فوق‌ العاده سریع ساخت کشور های ایتالیا و آلمان، بدون دخالت دست و بصورت کاملا اتوماتیک همواره هم‌‌پای کودک شماست.

ویژگی های پوشک مولفیکس

پوشک مولفیکس دارای تکنولوژی سه بعدی و سیستم انعطاف پذیر می باشد. جنس سلولوزی آن مناسب برای دختر و پسر است. از ویژگی های آن می توان به کشسانی بیشتر نوار کناری و لایه محافظ کشسان عمودی که برای جلوگیری از نشتی کناره ها بر روی آن کار شده است اشاره کرد.

پوشک بچه مولفیکس راحت و انعطاف پذیر است و دارای سیستم کشسان مرکزی (بدون تماس با پوست کودک) می باشد. لایه رویی و پشتی نرم با قابلیت عبور هوا به عملکرد مناسب این پوشک کمک می کند. دو ناحیه جاذب دارد و دارای انحنای بند ناف و تکنولوژی عبور هوا می باشد که باعث جلوگیری از نشت مایعات می شود.

در انتها می توان به مهم ترین ویژگی پوشک کودک مولفیکس یعنی مانع از ایجاد حساسیت و بدون لاتکس، پاربن و BPA اشاره کرد.

خرید پوشک مولفیکس

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود.

اطلاعات بیشتر ...