مای بیبی

هیچ محصولی یافت نشد.

مای بیبی

مای‌ بیبی بنای آن بر «مهر» است و هدف آن «مراقبت» از کودکان و دلبندان این سرزمین. این برند محبوب و شناخته‌ شده نخستین دستاورد ما در گروه زرین به شمار می‌ رود. طراحی و تولید‌ آن از سال ۱۳۷۹ آغاز شد و با گذر زمان و کسب تجربه‌های بسیار در این صنعت، روزبه‌روز به کیفیت آن افزوده شد.

ویژگی های پوشک بچه مای بیبی

پوشک بچه مای بیبی حاوی عصاره بابونه برای محافظت بیشتر در برابر حساسیت پوستی می باشد. لایه رویی به نرمی پنبه و لایه بیرونی تنفسی تعبیه شده است. دارای لایه کشسان راحت دور ران پا برای راحتی بیشتر کودک شما است.

همچنین لایه رنگی فوق جاذب برای نمایش زمان تعویض پوشک می باشد. لایه محافظ کشسان عمودی، برای جلوگیری از نشتی کناره ها استفاده شده است. نوارهای کناری کشسان نیز برای انعطاف پذیری بیشتر در دور کمر کودک طراحی شده است.

پوشک های مای بیبی با قابلیت 30 درصد کشسانی بیشتر چسب‌ های کناری که باعث حرکت آزادانه کودک می شود به فروش می رسد. لایه بیرونی تنفسی با قابلیت عبور هوا، برای راحتی بیشتر و جلوگیری از ایجاد حساسیت تعبیه شده است.

کش های راحت دور ران، برای تناسب با آناتومی کودک و جلوگیری از نشت مایع در این محصولات استفاده شده است. همچنین دارای چسب های مطمئن، چسب های قابل تنظیم و محکم است تا خیال شما از همه چی راحت باشه. در انتها باید گفت که این شرکت پوشک ها را در دو نوع اقتصادی و معمولی ارائه داده است.

خرید پوشک مای بیبی

مجموعه هایپر مارکت آنلاین هاتاپاتا در مشهد سعی خود را کرده است که بتواند با خرید تعداد بسیار بالا از این مدل پوشک از کارخانه، قیمت پایین تری برای هر کدام بپردازد و در نهایت، مستقیم آن را به مصرف کننده برساند تا تخفیف بیشتری بر روی هر کدام از مدل های آن برای مشتری در نظر گرفته شود. شما می توانید قیمت پوشک مای بیبی در سایز های مختلف را در این بخش ببینید.

اطلاعات بیشتر ...