تافته

فیلـتر

مشاهده همه 6 نتیجه

برند تافته

شرکت تافته آرین اوایل دهه ۶۰ با هدف تولید محصولات سلولزی بهداشتی با به کارگیری تکنولوژی‌ های مدرن در شهر ­­­صنعتی رشت، فعالیت خود را آغاز نمود و از ابتدا، تولید محصولات با کیفیت را سرلوحه فعالیت خود قرار داده و محصولات خود را تحت نام تجاری “تافته” زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی و موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، تولید نموده است. تنوع بالای محصولات تافته شامل انواع پوشک کودک، نوار بهداشتی بانوان، پد های بی اختیاری، پد روزانه در بسته بندی‌ های مختلف، زیرانداز بهداشتی در سایز های متفاوت و دستمال‌ کاغذی در بسته بندی‌ های جعبه‌ای و رولی و دستمال جیبی چسب‌ دار، همگی بیانگر اهمیت و تأکید جایگاه بهداشت خانواده در چشم اندازهای تولیدی شرکت تافته آرین بوده است.

پوشک تافته

پوشکی که قرار است تا دو سه سال ۲۴ ساعته با کودک باشد، حتماً چیز مهمی است. اگر در انتخاب پوشک دقت نداشته باشید و نامناسب انتخاب شود ممکن است موجب انحراف پاهای کودک، عفونت ادراری، حساسیت پوستی و بیماری‌های جدی‌تری شود. حتماً در انتخاب پوشک با دقت تصمیم بگیرید. یادتان باشد هر پوشکی ممکن است مشکلی داشته باشد مثلا گران است، پس می‌دهد، گلوله می‌ شود، روی ران بچه خط می‌ اندازد و یکی دیگر که هیچ‌کدام از این مشکلات را ندارد در شهر شما پیدا نشود.

بهتر است پوشکی را انتخاب کنید که کمترین معایب و بیشترین فواید را داشته باشد. پوشکی که خوب جذب نکند، پس می‌دهد یا گلوله می‌شود. پوشک‌های دارای لایه جاذب رطوبت در داخل و سطح پوشک، بهترین محصول هستند. حتماً برای جلوگیری از به وجود آمدن راش یا کهیر ناشی از پوشک هم باید حتماً از روغن یا پودر بچه استفاده کنید. یک پوشک مناسب باید مشکلاتی نظیر روی ران بچه جا بیندازد و از طرفین یا از پشت پس بدهد نداشته باشد.

نکته بعدی این است که پوشک بلند باشد و تا بالای کمر کودکتان را به ویژه در ماه‌ های اول کامل بپوشاند. همچنین نباید خیلی تنگ باشد که روی پا های کودک اثر بگذارد، گلوله نشود و پنبه‌ هایش از هم باز نشود، از طرفین یا پشت پس ندهد، عطری و کرم دار باشد، بین دو پاهای کودک بیشتر از 4 انگشت فاصله بیندازد، پلاستیکی باشد و چسب‌ هایش به راحتی جدا نشود.

اطلاعات بیشتر ...